درباره ما
شرکت خدمات بیمه ای سامان تدبیر حامی(سهامی خاص( افتخار دارد تا به عنوان اولین شرکت خدمات بیمه ای زیر مجموعه شرکت سهامی بیمه سامان و یکی از نمایندگان ممتاز و برتر و در اختیار داشتن نرخ حفظ مشتریان حدود 90% ، با بهره مندی از تخصص و تجربه کارشناسان و متخصصین خود و با حمایت کامل شرکت بیمه سامان، در قالب شرایط سالم حرفه ای همکاری ، ضمن پایبندی کامل به منشور اخلاقی حرفه ای صنعت بیمه در کشور ، خدمات رقابتی خود را جهت صدور انواع بیمه نامه مورد نیاز بنگاه های اقتصادی، اشخاص و خانواده با بهترین کیفیت و پشتیبانی کامل در صورت بروز هرگونه خسارت ارائه نماید.
با لطف و عنایت الهی و سعی و تلاش کارشناسان این شرکت ، بیش از 30 سازمان و شرکت معظم و صاحب نام تولیدی، خدماتی و درمانی در کشور با اطمینان کامل و رضایت نسبت به خدمات شرکت بیمه سامان و این نمایندگی، تمام و یا بخش قابل توجهی از پرتفوی بیمه خود را در این شرکت نمایندگی تجمیع نموده اند. همچنین این نمایندگی افتخار صدور بیمه نامه برای ده ها سازمان و بنگاه اقتصادی دیگر و تعداد زیادی از بیمه گذاران حقیقی را به صورت موردی در کارنامه خود به ثبت رسانیده است.
Cinque Terre

ضمنا به منظور امکان ارائه خدمات مطلوب تر به بیمه گذاران عزیز، تشکیل پرونده و محاسبه هزینه های درمانی بیمه نامه های درمان تکمیلی و نیز تشکیل پرونده بیمه نامه های مسئولیت توسط کارشناسان این شرکت نمایندگی صورت می پذیرد. واحد اجرایی این شرکت از تیم های زیر تشکیل شده است :
1- واحد صدور و پشتیبانی بیمه نامه های اموال و مسئولیت :
کارشناسان مجرب این واحد ، وظیفه صدور بیمه نامه و نیز تشکیل و پیگیری پرونده های خسارت انواع بیمه نامه های خودرو ، مسئولیت ، آتش سوزی ، باربری و مهندسی را بر عهده دارند.
تعداد بیمه نامه های صادره در این واحد در طول یکسال گذشته بالغ بر 4000 فقره انواع بیمه نامه بوده است.
Cinque Terre
Cinque Terre
2- واحد صدور و پشتیبانی بیمه نامه های اشخاص :
این واحد وظیفه صدور و پشتیبانی انواع بیمه نامه های درمان تکمیلی، عمر و حوادث گروهی، حوادث انفرادی، حوادث مسافرتی و عمر زمانی را بر عهده دارد.
به منظور امکان ارائه خدمات مطلوب تر به بیمه گذاران، بررسی و محاسبه خسارت های درمانی توسط کارشناسان این واحد که از مجرب ترین کارشناسان در بررسی و محاسبه خسارت های درمانی هستند ، صورت می پذیرد. در این نمایندگی، خسارت های درمانی در زمانی بسیار کوتاه محاسبه و به حساب بیمه شدگان واریز می گردد.
همچنین برای اولین بار در کشور به منظور ارتقای کیفیت خدمات و افزایش میزان رضایتمندی بیمه شدگان ،امکان پیگیری آنلاین وضعیت پرونده هزینه درمانی در سامانه درمان حامی فراهم شده است.


3- واحد بازاریابی، فروش و پشتیبانی بیمه نامه های اندوخته ساز ( عمر و تشکیل سرمایه)
به اعتقاد کارشناسان صنعت بیمه و آمار و اطلاعات موجود، بیمه نامه های اندوخته ساز شرکت سهامی بیمه سامان از جایگاه ویژه و منحصر به فردی در صنعت بیمه کشور برخوردار می باشند. بهترین دلیل این مدعا ، انتخاب این بیمه نامه توسط پرسنل بیمه مرکزی ج.ا.ا و نیز صدور بیش از 200 هزار بیمه نامه در طی چند سال گذشته برای هموطنان است.
واحد بازاریابی و فروش بیمه نامه های اندوخته ساز این نمایندگی نیز از تخصص و پشتکار یک تیم جوان ، با انگیزه و کاملا حرفه ای برخوردار است. این تیم به صورت جدی نسبت به ارائه مشاوره انواع بیمه نامه های اندوخته ساز خصوصا بیمه نامه طرح رشد سامان اقدام می نماید.
هدف این تیم ، صرفا فروش بیمه نامه نیست. هدف اصلی این تیم ، ارائه مشاوره حرفه ای منطبق با اصول اخلاقی به نیت داشتن سهم کوچکی در تامین آتیه و امنیت اقتصادی هموطنان عزیز است.
Cinque Terre

Cinque Terre
4- واحد خدمات بیمه گذاران (CRM )
حفظ و ارتقای کیفیت خدمات و افزایش میزان رضایتمندی بیمه گذاران ، از اولویت های اصلی و هدف آرمانی این شرکت نمایندگی است. از این رو علاوه بر دریافت نشان استاندارد ISO 10002:2004 در حوزه رضایتمندی مشتریان و پایبندی به اصول آن توسط تمامی پرسنل ، واحدی تحت عنوان خدمات بیمه گذاران در این شرکت برای ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات ایجاد شده است.
همچنین این واحد وظیفه برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی با آرزوی برقراری ارتباط نزدیک و دوستانه با تمامی بیمه شدگان و بیمه گذران به عنوان یک خانواده واحد را بر عهده دارد .

5- واحد تحقیق و توسعه (R&D)
نوآوری و خلاقیت در ارائه خدمات ، موتور محرک این شرکت است. در این شرکت اعتقاد بر آن است که هموطنان ما استحقاق داشتن بهترین خدمات بیمه ای مطابق با آخرین پیشرفت ها در دنیا را دارند . بدین منظور واحد تحقیق و توسعه این نمایندگی به عنوان واحدی پیشرو مسئولیت نیازسنجی و تعریف پروژه های جدید را بر عهده دارد. چند پروژه موفق اجرا شده توسط این واحد عبارت است از :
1- سامانه سامان حامی : این سامانه حرفه ای با هدف توسعه بازار صدور گواهی بیمه نامه تجهیزات الکترونیکی برای انواع موبایل ، تبلت و لپ تاپ برای اولین بار در کشور توسط این شرکت طراحی و اجرا شده است. بیش از 1000 فروشگاه معتبر عرضه کننده موبایل، تبلت و لپ تاپ به عنوان شبکه فروش به این سامانه متصل بوده و به صورت آنلاین نسبت به صدور گواهی بیمه نامه اقدام می کنند.
2- سامانه درمان حامی : این سامانه نیز به منظور ارائه خدماتی متمایز به بیمه شدگان قراردادهای بیمه درمان تکمیلی توسط این شرکت طراحی و اجرا شده است. بیمه شدگان با ورود به این سامانه، امکان مشاهده آخرین وضعیت بررسی پرونده درمانی خود را دارند.
3- صدور حامی کارت : حامی کارت نوعی کارت بانکی است که توسط شرکت پرداخت الکترونیک سامان برای بیمه شدگان این نمایندگی صادر و توسط بانک سامان پشتیبانی می شود. دارندگان این کارت ، امکان دریافت تخفیف تا 50% از فروشگاه ها ، رستوران ها ، باشگاه های ورزشی ،..... طرف قرارداد را دارند. همچنین برای دارندگان حامی کارت ، امکان استفاده از خدمات بیمه گری اختصاصی در این شرکت فراهم شده است. هدف از این پروژه ، به حداقل رساندن هزینه بیمه در سبد هزینه خانواده و ضریب نفوذ بیمه در کشور است.
4- بیمه نامه جامع مسئولیت مدیران ساختمان: بر اساس نیازسنجی صورت گرفته و نیز توسعه فرهنگ بیمه در کشور، به پیشنهاد این شرکت و مساعدت اداره بیمه نامه های مسئولیت شرکت سهامی بیمه سامان، بیمه نامه جامع مسئولیت مدیران و مالکین ساختمان های مسکونی از سال 1392 با تلفیق بیمه نامه مسئولیت مدنی مدیران و مالکین ساختمان های مسکونی در قبال افراد ثالث و بیمه نامه مسئولیت مدنی دارندگان آسانسور در قبال آسانسور طراحی و به بیمه گذاران تقدیم می شود.
5- ترجمه و چاپ کتاب : ترجمه و چاپ کتاب های آموزشی خصوصا در حوزه کار و کار‏آفرینی از دیگر ماموریت های این واحد است. در این ارتباط تا کنون یک عنوان کتاب از کار‏آفرین صاحب نام انگلیسی – ریچارد برانسون – تحت عنوان شورشی باکره ( Virgin Rebel) ترجمه، چاپ و به علاقمندان تقدیم شده است.(دانلود کتاب)