گواهی بیمه نامه موبایل، تبلت و لپ تاپ سامان حامی
 
با سامان حامی ، دیگه خیالت راحته
  آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که اگر برای موبایل ، تبلت و یا لپ تاپ شما حادثه ای اتفاق افتد ، باید چکار کنید ؟
  آیا دستگاه شما گارانتی دارد و یا شرکت گارانتی کننده هزینه های تعمیر دستگاه شما را تقبل خواهد کرد یا شما باید خودتان برای تعمیر هزینه کنید؟
  آیا از هزینه های بالای تعمیر و تعویض قطعات اطلاع دارید؟
  آیا می توانید آن را تعمیر نکنید یا به دستگاه خود احتیاج دارید؟
با توجه به اهمیت بالای موبایل ، تبلت و لپ تاپ در زندگی ما ، امروزه بیمه این دستگاه ها یکی از محبوب ترین و رایج ترین انواع بیمه در دنیا است. حتی شرکت های بزرگ و معتبری مانند اپل و مایکروسافت که بهترین نوع گارانتی و خدمات پس از فروش را به خریداران خود ارائه می دهند ، به صورت جدی خرید این بیمه نامه و پوشش تکمیلی را به خریداران خود توصیه می کنند تا در صورت وقوع حادثه برای دستگاه ، امکان جبران کامل خسارت وجود داشته باشد .


گواهی بیمه نامه سامان حامی ، اولین برند تخصصی بیمه نامه موبایل، تبلت و لپ تاپ است که پس از سال ها مطالعه و کسب تجربه مطابق با آخرین استانداردهای جهانی توسط"مرکز تخصصی صدور و پشتیبانی بیمه نامه های تجهیزات الکترونیکی شرکت بیمه سامان" ارائه و پشتیبانی می شود . سامان حامی هرگونه خسارت وارد به دستگاه نو و یا کارکرده شما ناشی از :
  ضربه و شکست فیزیکی
  نفوذ مایعات و آب خوردگی
  نوسانات ولتاژ برق
  سرقت
  آتش گرفتگی دستگاه
  بلایای طبیعی
را با بهترین شرایط و پرداخت سریع خسارت تحت پوشش قرار می دهد.
همین حالا موبایل ، تبلت و یا لپ تاپ خود را بیمه کنید.
با سامان حامی ، دیگه خیالت راحته