وبلاگ
مدیریت وبلاگ-اینجا، چشم بسته چیزی نمی خرند!

اینجا، چشم بسته چیزی نمی خرند!

یکی از مهمترین کارهای ما به عنوان نماینده بیمه عمر مخصوصا وقتی که داریم یک بیمه نامه UL (۱) را طراحی می کنیم این است که به عنوان یک مشاور امین بتوانیم بهترین صندوق سرمایه گذاری را پیشنهاد کنیم. برای این کار از شناختی که از متقاضی ، شرایط مالی و اولویت ها و اهدافش از خرید بیمه UL داریم استفاده می کنیم و صندوق هایی با بازده مناسب را معرفی می کنیم.

27 دی

مدیریت وبلاگ-مقصرین، مالیات بیشتری می دهند

مقصرین، مالیات بیشتری می دهند

چندسالی است در ایران صحبت درباره مالیات بر ارزش افزوده ای که به حق بیمه تعلق می گیرد داغ است و موافقان و مخالفان با هم زورآزمایی می کنند. در کانادا مردم اضافه بر حق بیمه، مبلغی بابت مالیات پرداخت نمی کنند بلکه بخشی از مبلغی که به شرکت بیمه می پردازند در واقع مربوط به مالیات آن است که توسط بیمه گر به دولت پرداخت می شود و این مبالغ در هر استان متفاوت است.

15 دی

مدیریت وبلاگ- حتما با بیمه مسافرتی به ایران سفر کنید

حتما با بیمه مسافرتی به ایران سفر کنید

بسیاری از هم وطنان مقیم خارج از ایران در طول سال برای دیدار خانواده و عزیزان خود به ایران سفر می کنند. خیلی وقت ها همراه خود مهمان غیر ایرانی هم دارند و می خواهند که زیبایی های منحصر به فرد و فرهنگ غنی کشورمان را به بهترین صورت به دوستان خود معرفی کنند. ولی آیا اگر در طول مدت اقامت خود با حادثه ای روبرو شوند که نیاز به درمان پزشکی فوری داشته باشد، چه باید بکنند؟

29 آذر

مدیریت وبلاگ-12 راز موفقیت استیو جابز( بخش پایانی)

12 راز موفقیت استیو جابز( بخش پایانی)

گای کاوازاکی» 52‌ساله که در بخش سرمایه‌گذاری در «سلیکون ولی» اشتغال دارد و در نخستین سال‌های شکل‌گیری اپل در جهت موفقیت این شرکت کمک‌های شایانی کرده، درپی درگذشت استیوجابز روی پروفایل خود در «گوگل پلاس» فهرستی از نکات رازآمیزی را نوشته که می‌گوید آن‌ها را در طول کار با جابز آموخته است. «کاوازاکی» که کار با استیو جابز را از 1983 آغاز کرد به مدت چهار سال همکاری نزدیکی با رئیس اپل داشت. اکنون وی این فهرست را تدوین کرده است تا هیچ یک از درس‌های جابز از بین نروند یا به دست فراموشی سپرده نشوند.

28 آبان

مدیریت وبلاگ-12 راز موفقیت استیو جابز

12 راز موفقیت استیو جابز(بخش اول)

گای کاوازاکی» 52‌ساله که در بخش سرمایه‌گذاری در «سلیکون ولی» اشتغال دارد و در نخستین سال‌های شکل‌گیری اپل در جهت موفقیت این شرکت کمک‌های شایانی کرده، درپی درگذشت استیوجابز روی پروفایل خود در «گوگل پلاس» فهرستی از نکات رازآمیزی را نوشته که می‌گوید آن‌ها را در طول کار با جابز آموخته است. «کاوازاکی» که کار با استیو جابز را از 1983 آغاز کرد به مدت چهار سال همکاری نزدیکی با رئیس اپل داشت. اکنون وی این فهرست را تدوین کرده است تا هیچ یک از درس‌های جابز از بین نروند یا به دست فراموشی سپرده نشوند.

27 آبان

مدیریت وبلاگ-سامان حامی

استقبال بی سابقه (فروشگاه ها ) از طرح ابتکاری بیمه موبایل و تجهزات الکترونیک

با گذشت حدود یک سال از طرح ابتکاری شرکت سامان تدبیر حامی در خصوص بیمه گوشی های موبایل ، تبلت ، لب تاپ و ساعت های هوشمند استقبال فروشگاه های موبایل و کامپیوتر در تهران و شهرستانها از این طرح هر روز بیشتر و گسترده تر می شود. استقبال از این طرح خصوصا بعد از افزایش شدید نرخ دلار که افزایش کم سابقه قیمت گوشی های موبایل و تجهیزات الکترونیک را به همراه داشته است ، بطور چشم گیری افزایش پیدا کرده است .

23 آبان

مدیریت وبلاگ-سامان حامی (طرح +Hami) را می توانید از طریق سایت دیجی کالا تهیه فرمایید

سامان حامی (طرح +Hami) را می توانید از طریق سایت دیجی کالا تهیه فرمایید

گواهی بیمه نامه سامان حامی به پشتوانه سال ها تجربه موفق صدور گواهی نامه بیمه موبایل، تبلت و لپ تاپ در داخل کشور و بر اساس استانداردهای جهانی طراحی شده و دارای کامل ترین پوشش های بیمه ای جهت حفاظت از سرمایه شما است.

23 مرداد

مدیریت وبلاگ-واحد پذیرش خسارت سامان حامی

واحد پذیرش خسارت سامان حامی

تعویض تاچ و ال سی دی دستگاه، Samsung Galaxy_Note4

23 مرداد

مدیریت وبلاگ-خسارت سامان حامی

سامان حامی خسارت وارد شده ناشی از شکستگی و ضربه خوردگی دستگاه شما را جبران می کند

ما می دانیم که شما برای خرید موبایل، تبلت و لپ تاپ خود هزینه قابل توجهی پرداخت کرده اید و برای ما بسیار مهم است که با جبران خسارت وارده به دستگاه شما، در صرفه جویی هزینه های شما نقش تاثیرگذاری داشته باشیم. گواهی بیمه نامه سامان حامی به پشتوانه سال ها تجربه موفق صدور گواهی نامه بیمه موبایل، تبلت و لپ تاپ در داخل کشور و بر اساس استانداردهای جهانی طراحی شده و دارای کامل ترین پوشش های بیمه ای جهت حفاظت از سرمایه شما است.

10 مرداد

مدیریت وبلاگ-جبران خسارت دستگاه آسیب دیده با گواهی بیمه نامه سامان حامی

جبران خسارت دستگاه آسیب دیده با گواهی بیمه نامه سامان حامی

تعویض تاچ و ال سی دی دستگاه، Samsung A7 (2017)

10 مرداد

مدیریت وبلاگ-باتری گوشی

برترین گوشی های همراه از نظر میزان شارژ باتری

میزان عمر باتری یکی از مهم ترین مولفه های هرگوشی است که در زمان خریداری آنها مورد توجه قرار می گیرد . از همین رو شرکت های سازنده گوشی تلاش می کنند از باتری های قدرتمند استفاده کنند

10 مرداد

مدیریت وبلاگ-فروش

۱۰ نوع مشتری که هر کسب و کار باید بشناسد

در حقیقت شناخت درست مشتریان مساوی است با صرف بهینه منابع زمانی، مالی و انسانی. از امروز اقدام به شناسایی مشتریانتان کنید...

2 مرداد

مدیریت وبلاگ-گوشی هوآوی

دستگاه های هوآوی ایمن نیستند

گزارش هیات نظارت "مرکز ارزیابی امنیت سایبری هوآوی" در انگلیس نشان می دهد دستگاه های این شرکت از لحاظ امنیتی ایمن نیستند. به گزارش انگجت ،همزمان با تلاش هوآوی برای ورود به بازارهای انگلیس و آمریکا ،این شرکت برای ورود به این بازارها با مشکلاتی روبرو شده است.

2 مرداد

مدیریت وبلاگ-تاثیر هوش هیجانی در روند فروش

تاثیر هوش هیجانی در روند فروش

شرکتی فعال در زمینه ی بیمه، دریافته است آن دسته از کارشناسان فروش که در رقابت های مرتبط با احساسات و کنترل آن مانند اعتماد به نفس، خلاقیت و همدلی با دیگران، مشکل داشتند، فروشی تقریبا معادل 54000 دلار کسب کردند. زیاد بد به نظر نمی رسد اما واقعیت این است که کارشناسان فروش با هوش هیجانی بالاتر، فروشی بالغ بر 114000 دلار داشته اند که اصلا با رقم قبلی قابل قیاس نیست.

1 مرداد

مدیریت وبلاگ-راهکارهای بازاریابی کاتلر

راه کارهای پیروزمندانه کاتلر در بازاریابی

کاتلر راه کارهای پیروزمندانه در بازاریابی را به ۹مورد تقسیم می نماید:

1 مرداد

مدیریت وبلاگ-ارتباطات بازاریابی

بهترین زمان برای برقراری ارتباط و بازاریابی چه زمانی است؟

زمانی که سر شما شلوغ است؟ زمانی که سر شما شلوغ نیست؟ تقریبا همیشه بازاریابی باید یک اولویت در طول سال برای شرکت شما باشد.

1 مرداد

مدیریت وبلاگ-فروش حرفه ای

ضرورت فروش حرفه‌ای

فروش حاصل بازاریابی ‌استراتژیک و یکپارچه است و بدون دستیابی به آن عملا هیچ کاری صورت نگرفته و تمام تلاش‌های بازاریابی بی نتیجه خواهد بود. به همین دلیل لازم است برای قسمت نهایی‌بازاریابی که همان فروش است، تمهیدات و سازوکارهایی کارآمد تعریف شود

1 مرداد