چرا حامی کارت؟

وقتی که به ایران سفر می کنید ، مثل سفر به هر جای دنیا ، ممکن است با حوادث پیش بینی نشده مانند فوریت های پزشکی و دندانپزشکی، لغو سفر ، بازگشت اضطراری ، مفقود شدن مدارک ، نیاز به مشاوره حقوقی و وکیل و ... روبرو شوید که باید حنما بیمه مسافرتی داشته باشید.

اما فرق مهمی که سفر به ایران برای شما دارد این است که متاسفانه در حال حاضر شما نمی توانید از یک بیمه مسافرتی بین المللی غیر ایرانی انتظار دریافت خدمات و پشتیبانی مستقیم در ایران داشته باشید چون یا اصلا ایران را پوشش نمی دهند!! و اگر هم پوشش دهند ، دفتری برای مشاوره ، پاسخگویی و پرداخت هزینه ها به شما و یا مراکز درمانی در ایران ندارند.

شما ناگزیر خواهید بود هزینه های سنگین درمانی را از جیب خود پرداخت کنید و بعد از اتمام سفر و بازگشت به کشور محل اقامت، مدارک را به شرکت بیمه گر برای بررسی تحویل نمایید. این فرایند معمولا طولانی است و شاید بیمه گر شما درخواست ترجمه رسمی و یا توضیحات و مدارک بیشتری داشته باشد که کار را سخت تر و طولانی تر می کند.

حامی کارت نگرانی شما را بابت هزینه های درمان در ایران کاملا برطرف می کند چون به پشتوانه بیمه مسافرتی سامان، تمام هزینه های درمانی پیش بینی نشده را در ایران را تا سقف ۱۰،۰۰۰ یورو تحت پوشش قرار می دهد.لطفا جهت دریافت اطلاعات فرم زیر را تکمیل کنید

 نام
 نام خانوادگی
 پست الکترونیک
 کشور محل اقامت
 کد کشور
 شماره تماس
 تعداد مسافر
 زمان سفر به ایران