بیمه کسب و کار
با خیالی راحت ، تمام توجه خود را فقط صرف توسعه کسب و کارتان کنید
شرکت خدمات بیمه ای سامان تدبیر حامی (سهامی خاص) با پشتوانه سال ها تجربه و تخصص کارشناسان مجرب خود ، مجموعه کاملی از خدمات بیمه ای را به صاحبان کسب و کار در کشور تقدیم می نماید.
این خدمات شامل مشاوره و صدور انواع بیمه نامه های درمان تکمیلی، عمر و حوادث گروهی، مسئولیت، مهندسی و خاص ، باربری، مسافرتی، اتوموبیل ، تکمیلی بازنشستگی و سایر موارد مورد نیاز دارندگان کسب و کار می باشد.
موفقیت عملکرد این شرکت نمایندگی در ارائه خدمات به بنگاه های اقتصادی به نحوی بوده است که در حال حاضر ده ها سازمان و شرکت معظم و صاحب نام در حوزه های تولیدی، خدمات و درمانی در کشور با اطمینان کامل تمام و یا بخش قابل توجهی از پرتفوی بیمه خود را در این نمایندگی متمرکز نموده اند و با خیالی راحت تمام توان و توجه خود را معطوف به توسعه کسب و کار نموده اند.
در حوزه ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی نیز این شرکت خدمات بیمه ای به منظور امکان ارائه خدمات مطلوب تر و افزایش میزان رضایتمندی پرسنل شرکت های طرف قرارداد ، هزینه های درمانی بیمه شدگان خود را در زمانی بسیار کوتاه به ایشان پرداخت می نماید.
همچنین تسهیلات متعدد دیگری از جمله امکان پیگیری آنلاین وضعیت پرونده های درمانی ، صدور کارت VIP برای مدیران ، ارائه مشاوره پزشکی رایگان، تخفیفات و تسهیلات در تامین سایر نیازهای بیمه ای، واریز هزینه ها به حساب بیمه شدگان، تلفن پاسخگوی 24 ساعته، کارشناس اختصاصی و .... برای بنگاه های اقتصادی که از خدمات ما استفاده می کنند، در نظر گرفته شده است.
در صورت تمایل به دریافت مشاوره و یا اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات اختصاصی ، لطفا با ما تماس حاصل فرمائید.