خسارت حامی
با خیالی راحت از زندگی خود لذت ببرید
سامانه پذیرش و تشکیل پرونده خسارت بیمه نامه های مسئولیت مدنی

بیمه گذار گرانقدر ،
این سامانه با هدف بهبود کیفیت خدمات پذیرش و تشکیل پرونده خسارت انواع بیمه نامه های مسئولیت مدنی صادره توسط این شرکت، طراحی و در اختیار شما قرار گرفته است.
لطفا قبل از ثبت پرونده خسارت ، مراحل زیر را به دقت مطالعه فرمائید:
1- مرحله اول : در این مرحله لطفا فرم الکترونیکی اعلام وقوع حادثه را در سامانه تکمیل و آن را چاپ نمایید.
2- مرحله دوم : فرم چاپ شده را پس از امضا، و مهر ، اسکن فرمایید.
3- مرحله سوم : کارت ملی و صفحه اول شناسنامه شخص حادثه دیده را اسکن فرمائید.
4- مرحله چهارم : فایل اسکن شده فرم اعلام حادثه ، کارت ملی و صفحه اول شناسنامه را در سامانه پیوست نموده و دکمه ثبت را فشار دهید.

5- مرحله پنجم : پس از ثبت مدارک ، سیستم به شما کد رهگیری اعلام می کند. این کد رهگیری به صورت اختصاصی برای پرونده خسارت ثبت شده است. لطفا آن را چاپ نموده و از آن برای پیگیری های بعدی پیشرفت پرونده در سامانه استفاده کنید
( برای هر پرونده خسارت ثبت شده در سامانه ، یک کد رهگیری اختصاصی اعلام می شود) .
6- مرجله ششم : متناسب با نوع بیمه نامه و خسارت وارده ، مدارک مورد نیاز جهت تکمیل پرونده را از فایل زیر دریافت و پس از تهیه تمام مدارک درخواستی ، برای این شرکت ارسال نمایید. به منظور امکان ارائه خدمات مطلوبت تر، لطفا تمامی مدارک درخواستی را در یک مرحله ارسال فرمائید. در صورت نیاز به ارسال مدارک بیشتر، موضوع از طریق سامانه به شما اطلاع داده خواهد شد.


مهم : به منظور همسان سازی ، ارتقای کیفیت خدمات و پاسخگویی شایسته به بیمه گذاران عزیز، از تاریخ 1395/03/15، پذیرش و تشکیل پرونده خسارت بیمه نامه های مسئولیت مدنی صادره توسط این شرکت صرفا از طریق این سامانه صورت می پذیرد.
لطفا در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و یا اطلاعات بیشتر ، با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید.
خدمت به شما ، افتخار ما است.